Psyche i Wilczego strona podróżnicza

Polskie wycieczki krajoznawcze szlakiem psyche i Wilczego Światowe wycieczki krajoznawcze szlakiem psyche i Wilczego

Prawdziwy podróżnik nie ma ustalonych planów i nie skupia się na dotarciu.
- Lao Tzu (570-490 p.n.e.)

Nie umiemy spędzać czasu przed telewizorem. Wolny weekend? - świetnie, to dokąd nas oczy poniosą tym razem?...:-)

Wszystkie wyprawy

Spotkania z bywalcami #żagle

Rejsy po morzach, oceanach i sadzawkach

Wyjazdy na nurkowanie

Wycieczki rowerowe

Spotkania klubów motoryzacyjnych

Uwaga: relacje z wypraw od początku 2014 roku publikujemy na nowej stronie: psyche.wilczy.pl.

Relacje ze starszych wypraw wciąż możecie obejrzeć poniżej:

II Ogólnopolski Zlot Klubu Hyundaia, Sulejów, 9-11.08.2013 r.
Ochrzczony deszczem zlot miłośników aut spod znaku kopniętego "H", czyli nie mogło mnie tam zabraknąć :) Raz na jakiś czas trzeba sobie zwizualizować nick z forum z twarzą na żywo :)

I Ogólnopolski Zlot Hyundai Klub Polska, Sikorki, 29.06-1.07.2012 r.
Tym razem dały znać ciągoty psyche do różnego rodzaju zlotów, zgrupowań i stowarzyszeń: cały gorący weekend spędziliśmy w Sikorkach, nad ślicznym i ciepłym jeziorkiem, wraz z bandą Hyundaiomaniaków :)

Mazury, 6-15.8.2005 r.
#żaglowy rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Wyjątkowo paskudnia pogoda, padało cały czas, było okropnie mokro i zimno... Ale rejs się odbył, łajby nie wywróciliśmy, daliśmy radę :) A na deser - spotkanie klubowe w Mikołajkach i imprezka urodzinowa Marcusa :)

Pieniny, 29.4-3.5.2005 r.
Co, my nie pojedziemy?! ;-p Warszawskie TWA Klubu Peugeota wyruszyło na podbój Pienin. Góry nas nie zmogły, Dunajec też nie, piwa wystarczyło (aczkolwiek na styk ;-p), pogoda była (z jednym małym załamaniem). Długi majowy weekend spędziliśmy aktywnie i poznawczo, a wracając do domu mamrotaliśmy coś o urlopie wypoczynkowym po-urlopowym...:)

Zamek Tuczno, 31.12.2004 r. - 3.1.2005 r.
Krótki aczkolwiek treściwy i pełen niespodzianek wypad w naszym ulubionym kierunku - na północny zachód. Tuż obok pojezierza Drawskiego, 70 km od Bornego Sulinowa leży Tuczno a w nim stoi zamek - Dom Architekta SARP. Właśnie tam spędziliśmy ostatniego sylwestra :)

Kreta, 23.9-7.10.2004 r.
Biało i niebiesko. Gyros pita kotopulo i owoce morza. Retsina i ouzo. Zimne piwko i gorące słońce. Pyszne jedzenie, słona woda w morzu, basen, niesamowite odprężenie. Wycieczki, włóczęgi, od monastyru do knajpki, od twierdzy do portu... Wakacje - po prostu wakacje!...

Mikołajki, 13-15.8.2004 r.
Hmmm zlot Klubu Peugeota, grupy warszawskiej, w samym sercu Krainy Wielkich Jezior?... Czemu nie! :) Zlot miał charakter nieoficjalny wielce i polegał na opijaniu urodzin kolegi, ale każdy powód jest dobry, by urwać się z domu i popatrzeć na jachty przy kei...:)