psyche&Wilczy, czyli MY - prywatnie i zawodowo :-)

Historia jednej znajomości... - prywatnie :-)

psyche
"Moją ojczyzną jest cały świat". Dlatego ciągle gdzieś mnie niesie. Najchętniej do miejsc, w których jeszcze nie byłam. Kiedyś zaniosło mnie na irca...
Wilczy
Fascynacja komputerami od kołyski przerodziła się w zaawansowany informatycyzm stosowany. Kiedyś zaniosło go na irca...
psyche&Wilczy, czyli MY
...na początku 2000 roku kanał #żagle stał się sceną gigantycznej awantury trwającej do tej pory. Czasami na chwilę zakopujemy topór wojenny, ale blisko i tak, żeby trzonek wystawał... I wtedy wylizujemy rany. I nabieramy sił do dalszych bojów :-)

Zawodowo...

Zajmujemy się różnymi rzeczami, ale wszystko trwale związane jest z komputerami.

CV psyche

Imię: Beata alias psyche
Zamieszkała w DC czyli w Warszawie
Wykształcenie: niepełne :) i wyrywkowe. Pewien ekonomik a potem UW na wydziale... informatyki, rzecz jasna :-)
Umiejętności: poza wiecznym dążeniem dokądkolwiek, byle przed siebie, potrafię jeździć samochodem. To dość istotne, bo mimo posiadania prawa jazdy część ludzi nie umie prowadzić auta... ;-p Umiem też czytać mapy i proszę się nie śmiać. Nic nie szkodzi, że przy tym wszystkim jestem blondynką :-)
Dwa narzędzia pracy: komputer (jabłuszko, rzecz jasna ;) oraz aparat fotograficzny. W przełożeniu na nasze: DTP (poligrafia w każdym wydaniu) i fotografia.
Do zalet można zaliczyć cięty język oraz umiejętność organizacji pracy (no poważnie mówię!). Do wad... ale zaraz, jakich wad? :-)

CV Wilczego

Imię: Marcin alias Wilczy
Zamieszkały w mieście o najkrótszej nazwie, czyli Uć :-)
Wykształcenie: (jasne) pełne :) Informatyk z papierkiem :-)
Umiejętności: posiada, w końcu sama najlepiej mogę to określić :-)
Twierdzi że "robi w usługach", choć podobno polega to na ratowaniu świata przed bałaganem, jaki czasem robią do spółki użytkownicy oraz ludzie IT. Administruje czasem jakimś serwerem, a czasem własnym autem (to wtedy, gdy włącza się nam szwendaczek). Bywa pracowity, jak się go skusi jakimś dobrym żarciem (preferowane owoce morza plus zimne piwko...). Zalety: jak na informatyka niesłychanie kulturalny. Wady? Hmmm, jakie wady? :-)

Psyche i Wilczy w podróży, nowy adres - psyche.wilczy.pl
Stara strona podróżnicza - psyche.osx.pl